лого со странична површина

Само нови играчи. Обвивувањето се случува прво од реална рамнотежа. 50x обложување на бонус или какви било добивки генерирани од бесплатни вртења, придонесот може да варира по натпревар. Условот за обложување се пресметува само на бонус облози. Бонусот важи 30 дена / бесплатни вртења валидни 7 дена од издавањето. Максимална конверзија: 5 пати поголема од бонусната сума или од бесплатни вртења: $ / £ / 20 € или 200 kr. Се применуваат целосни услови.


Пријавете се денес!

 

 

Банкарски опции

Подолу, пронајдете ја Табелата за начинот на плаќање „Кул играј“ во казино. За целосни упатства во врска со секој начин на плаќање, кликнете на симболот за методот. Покрај тоа, можете да притиснете на кое било КРЕИРАЈ СМЕТКА врска за да отворите нова сметка за релевантниот начин на плаќање.

Кредитни и дебитни картички / Инстант / £ / € / $

виза - мастеркард-лого

Ние прифаќаме депозити од многу различни кредитни и дебитни картички, вклучувајќи Visa, Visa Debit, Visa Electron, Visa Delta, MasterCard, Maestro, JCB, Solo, Switch, Diners Club и Discover. Брза трансакција со повеќе валути користејќи ја вашата Дебитна / Кредитна картичка. Средствата се веднаш достапни на вашата сметка на Cool Play Casino откако ќе бидат префрлени Целосно усогласен со Стандардот за безбедност на податоци во индустријата за платежни картички (PCI DSS) Контакт и поддршка: за какви било проблеми во врска со вашите кредитни / дебитни картички, контактирајте ја нашата поддршка Како да финансирате: Може да направам средства со користење на вашата кредитна / дебитна картичка.

Neteller / Instant / £ / € / $

лого на нетлер

NETeller е брз и исклучително безбеден сервис за трансакции преку Интернет, кој ви овозможува веднаш да депонирате пари на вашата сметка на Cool Play Casino. Времето на повлекување се намали на 24 часа за ВИП играчите. NETeller обезбедува веб-страница за поддршка на клиенти 24/7: http://www.neteller.com достапно на повеќе јазици (јапонски, германски, дански, шпански, француски, италијански, турски, шведски, полски). Бесплатен телефон: (+) 800-7767-6343 (Австралија, Австрија, Белгија, Кина, Данска, Финска, Франција, Германија, Хонг Конг, Ирска, Италија, Јапонија, Макао, Холандија, Норвешка, Португалија, Сингапур, Шпанија, Тајван, Велика Британија) Е-пошта: [email protected] Како да финансирате: Можете да ја финансирате вашата сметка на NETeller користејќи ги следниве методи: Кредитна картичка (плаќањата со картички се обработуваат во реално време, давајќи ви непосреден пристап до вашите средства!), Интернет проверка ( EFT), InstaCASH и банкарска жица. Интернет банкарство: некои банки им дозволуваат на своите клиенти да префрлаат средства директно од нивната банкарска сметка преку Интернет на нивната сметка NETeller. Проверете во вашата банка за повеќе детали. Депонирајте до $250 при регистрација на сметка и до $2500 по потврда на деталите за вашата банкарска сметка. Скрил

Skrill (MoneyBookers) / Инстант / £ / € / $

лого на скарил

Skrill е новото име за Moneybookers, удобен глобален сервис за плаќање за пренос на пари преку Интернет. Локализирана услуга со 12 поддржани јазици и домашни опции за плаќање во над 30 земји. Дополнителни услуги како што се испраќање СМС и факсови. Контакт и поддршка: Телефонска поддршка во живо: +44 870 383 0232 Поддршка за е-пошта е достапна во центарот за поддршка на www.moneybookers.com Телефонска поддршка во живо на (+44) 870 383 0232 понеделник - недела 9:00 - 18:00 по Гринич. Факс: Велика Британија 0870 922 3274, САД 509 271 5556, Германија 032 211 0899 0014, Холандија 020 524 8418, Франција 01 5301 0809, меѓународни (+1) 509 271 5556 или (+44) 870 922 3274. Како да се финансира: Регистрирај се сите ваши кредитни / дебитни картички и банкарски детали со Moneybookers и искористете ги за плаќање во преку 20 000 онлајн продавници. Ова значи дека не треба да ги давате секој пат кога сакате да купувате стоки и услуги преку Интернет.

iDEAL / Инстант / £ / € / $

идеално-лого-мало

iDEAL нуди безбеден и удобен начин на плаќање преку Интернет. Можете да платите во доверливото он-лајн банкарско опкружување на вашата банка. Едноставно плаќајте на начинот на кој обично плаќате сметки со банкарство преку Интернет. Дознајте повеќе информации на www.ideal.nl Откако ќе ги додадете бараните средства на вашата сметка, тогаш ќе ви биде испратена е-пошта за потврда со додадени сите детали за трансакцијата. Ако имате какви било проблеми со депонирање средства, не грижете се, можете да контактирате со некој од нашите високо обучени лица за услуги на клиенти 24 часа во текот на денот преку е-пошта, телефон или онлајн разговор - Контактирајте не.

Платете по телефон / инстант /

платно-лого

Paysafecard е прва припејд картичка во Европа за купување преку Интернет. Работи како припејд повикувачка картичка преку Интернет и може да се купи на еден од 10.000 продажни места во Европа што ја носат картичката, вклучувајќи бензински пумпи, банки и многу други продажни места. Една од најголемите предности на paysafecard е тоа што сте во можност да користите готовина за да ги финансирате вашите игри преку Интернет и вашите лични и финансиски информации не треба да се споделуваат со која било трета страна. Пријави се на www.paysafecard.com за повеќе информации.

Откако ќе ги додадете бараните средства на вашата сметка, тогаш ќе ви биде испратена е-пошта за потврда со додадени сите детали за трансакцијата. Ако имате какви било проблеми со депонирање средства, не грижете се, можете да контактирате со еден од нашите високо обучени лица за услуги на клиенти од 6:00 до 23:00 по Гринич по е-пошта, телефон или онлајн разговор - Контактирајте не .